Ars Plastica
Strona Główna Chirurg Plastyczny Dr Jamont zabiegi galeria cennik kontakt

Operacje plastyczne

Piękno jest w każdym z nas

Witam serdecznie
Jeśli spotykamy się na tej stronie, to znaczy, że interesują Cię operacje plastyczne. Marzysz o tym, by poprawić swój wygląd - odstające uszy, opadające powieki czy nieładny nos. Chcesz pozbyć się kompleksów. Pragniesz lepiej poczuć się we własnej skórze. To zrozumiałe - nikt z nas nie jest idealny, a drobne lub większe defekty urody potrafią uprzykrzyć życie.

Pomocą służy chirurgia plastyczna, a zwłaszcza jej dział - chirurgia estetyczna. Operacje plastyczne takie jak korekcja uszu, plastyka brzucha, powiek lub zmniejszanie piersi są coraz bardziej popularne również w Polsce, a ich cena nie jest tak wysoka, jak myślisz.

Nazywam się Robert Jamont i jestem specjalistą chirurgii plastycznej. Ta strona została stworzona dla Ciebie. Znajdziesz tu informacje o wszystkich operacjach plastycznych, takich jak korekcja uszu, zmarszczek, plastyka brzucha, powiek czy zmniejszanie piersi, obejrzysz ich efekty, przeczytasz o mojej drodze zawodowej i moich osiągnięciach. Skontaktujesz się ze mną telefonicznie lub e-mailem. Przed każdym zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśnię, odpowiem na wszystkie pytania.

Mam nadzieję, że znalezione na tej stronie informacje pomogą Ci podjąć decyzję.

Życzę miłej lektury i do zobaczenia.

Robert Jamont, chirurg plastyczny