Witamy w Sułkowski Conference Resort

Newsletter

Rezerwacja online

Witamy w Sułkowski Conference Resort

Nasz Hotel znajduje się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych Wielkopolski, na terenach objętych strefą Przemęckiego Parku Krajobrazowego, w miejscowości Boszkowo, która od lat cieszy się zasłużoną sławą znanego kurortu wypoczynkowego.

SUŁKOWSKI Conference Resort to całoroczny obiekt hotelowy, zapewniający komfortowy wypoczynek nad jeziorem w otoczeniu pięknych okoliczności przyrody. Nasz ośrodek to także nowoczesne centrum konferencyjne posiadające największy zespół sal szkoleniowych w całym regionie, co pozwala na przyjęcie ponad 140 gości. Dzięki doskonałemu zapleczu hotelowemu i komfortowym warunkom noclegowym, nasz ośrodek wybija się ponad centra konferencyjne, znajdujące się w okolicy.
 
Jako doświadczona firma eventowa umiejętnie wykorzystujemy walory naszego położenia, możliwości lokalowe oraz kwalifikacje personelu. Oferujemy Państwu pełen zakres usług w profesjonalny sposób organizując:
  • wypoczynek indywidualny
  • konferencje i szkolenia
  • imprezy integracyjne
  • imprezy okolicznościowe
W naszym centrum konferencyjnym posiadamy rozbudowany kompleks gastronomiczny z lobby barem, restauracjami i tarasami widokowymi, z których rozpościera się widok na malowniczy krajobraz Jeziora Dominickiego.
 
Naszym gościom zapewniamy bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
SUŁKOWSKI Conference Resort – restauracje, spa, hotel, konferencje.

Zapisz się do Newslettera aby otrzymać Informację o Ofertach Specjalnych i Promocjach w hotelu

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij